Autokemp

Vítejte na stránkách Autokempu Žichovec! Pokud hledáte ideální místo pro odpočinek a dobrodružství, jste na správné adrese.

Skvělá lokalita

Autokemp Žichovec se nachází za obcí Strunkovice nad Blanicí, přímo u silnice Prachatice-Vodňany č. 141. Kemp leží v nádherném prostředí u řeky Blanice, což z něj činí skvělou volbu pro milovníky přírody a vodních radovánek.

Různé možnosti ubytování

Nabízíme ubytování v útulných chatkách nebo prostory pro pro stanování, karavany a obytné přívěsy. Auto můžete pohodlně zaparkovat přímo vedle své chaty, což vám usnadní přístup a přenášení věcí.


Specifikace provozu:sezónní vždy od poloviny června do poloviny září
Počet chatek:10 (v každé chatce 5 lůžek)
Celková kapacita:50 lůžek
Specifikace chaty:každá chata má svou zastřešenou verandu, vlastní WC, tekoucí pitnou vodu, kuchyň s kuchyňskou linkou, lednici, stůl, židle, lůžka (2 lůžka v hlavní místnosti a 3 lůžka v ložničce), skříň, lůžkoviny, povlečení a parkování vedle chaty. Toto vše je již zahrnuto v ceně chaty.

Komfortní zázemí

K dispozici jsou moderní společné sprchové kouty, umývárny a WC. Naše restaurace v areálu kempu vám nabídne příjemné posezení včetně letní terasy. Můžete si vychutnat výběr hotových jídel a osvěžit se tradičním jihočeským pivem PLATAN.

Vlastní restaurace

Nemusíte se starat o vaření – naše restaurace nabízí chutná jídla po celý den. Po dni plném aktivit si můžete dopřát skvělou večeři a relaxovat.

Proč si vybrat nás?

  • Krásné prostředí u řeky Blanice
  • Široká nabídka ubytování
  •  Komfortní vybavení a moderní zázemí
  • Vlastní restaurace s letní terasou
  • Pejsci jsou vítáni

Přijeďte si užít dovolenou plnou pohody a zážitků do Autokempu Žichovec! Těšíme se na vaši návštěvu a věříme, že u nás strávíte nezapomenutelné chvíle.


Přímo v areálu autokempu najdete minigolfové hřiště, bazén s přírodní vodou (koupání na vlastní nebezpečí), volejbalové hřiště a možnost zapůjčení sportovního vybavení. Pro rodiny s dětmi je ideální dětské hřiště u terasy zahradní restaurace, což ocení zejména starostliví tatínkové.


V blízkosti kempu se nachází autobusová i vlaková zastávka, obchody a tenisové kurty ve Strunkovicích nad Blanicí. Výjimečná poloha kempu nabízí přístup k nádherným pěším i cyklistickým trasám v oblasti Šumavy. Prozkoumejte malebné okolí řeky Blanice, užijte si pohled na Husineckou přehradu, nebo navštivte historický zámek Kratochvíle a tajemnou zříceninu hradu Helfenburg.


Pro milovníky dobrodružství je tu možnost objednat si vyhlídkový let nebo zažít adrenalinový tandemový seskok na letišti ve Strunkovicích nad Blanicí, vzdáleném jen 2 km od kempu.


Přijeďte do Autokempu Žíchovec a objevte všechny tyto úžasné aktivity a přírodní krásy, které okolí nabízí!